KurumsalZirve Teknik; 20 yıldır beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Kendi bünyemizde barındırdığımız 25 servis ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Servis Vizyonumuz

Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimselliğini ve kalitesiyle,ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis olmak.

Servis Misyonumuz

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servis olmak.

Servis Politikalarımız

Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşırız. Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

Ayrıcalıklarımız

Zirve Teknik alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Esenler ve yakın bölge semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Zirve Teknik Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olarak yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

Servis, Müşteri memmuniyeti, Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan, Zirve Teknik Çağrı Merkezini arayın tüm servis hizmetlerimizden %10 indirimli faydalanın.

Zirve Teknik olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

Teknik Servis İstanbulun en iyi teknik servisi olarak, Çamaşır Makinesi servisi, Buzdolabı servisi , Bulaşık Makinesi servisi, Davlumbaz, Ankastre bulaşık makinesi servisi, Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Teknik Servis İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Zirve Teknik Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Zirve Teknik Bünyesindeki Tüm Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır, Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 1.000.000′u Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.

Zirve Teknik yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. Geniş Servis Ağımız, Gezici Ekiplerimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Esenler ve yakın İlçelerine Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir.

Zirve Teknik Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 2 yıl ÜCRETSİZ Orijinal Yedek parça garantisi. İsteyen müşterilerimize, kombi ve beyaz eşyalarının periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz aramak sizden çözüm üretmek bizden.