Servis Noktalarımız

İstanbul Vestel Teknik Servis Noktalarımız


Avrupa Yakasında; Bağcılar, Bayrampaşa, Bahçelievler, Esenler, Güngören, Gaziosmanpaşa, ilçelerine ve bu ilçelerde bulunan tüm semtlere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arkanıza yaslanıp, garantili ve profesyonel hizmetin keyfini yaşamak istiyorsanız lütfen bizi arayın… Firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, klima ve kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Aynı gün servis hizmetinden, 1 yıl garantili parça özelliğinden ve alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizin vermiş olduğu güvenli hizmetten faydalanmak için lütfen bize ulaşın…

Servisimiz, Vestel markaları için servis hizmetlerini gerçekleştirirken müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman diliminde hizmetini sağlayarak en hızlı Yetkili Vestel Beyaz Eşya Servisi olma hedefi doğrultusunda hareket ediyor. Sunduğu hizmeti müşterilerini yormadan yerinde sağlayarak sorunların en iyi şekilde çözümünü gerçekleştiren Servisimiz fark yaratıyor.

Değişim gereken parçalar servis araçlarımızda mevcut olup kısa bir süre içerisinde garantili bir şekilde parça değişimi yapmaktayız. Profesyonel kadrolarımız ile bakım, arıza ve onarımda yerinde müdahalede bulunulabilmekte, tam donanımlı araçlarımız ile yedek parça sıkıntısı çekmeden sorununuz giderilmektedir.

Esenler Vestel Servis güvencesi ile, tamir edilmiş olan cihazlarınıza 1 yıl garanti verilmektedir.

%100 müşteri memnuniyeti sağlayan Vestel Servisimiz gezici servis, profesyonel kadromuz ve ileri teknoloji servis ekipmanlarımız ile birlikte sizlere hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğu hizmetler sayesinde bakımı,arızası ve onarımı aşamalarında uzmanlaşmış yapısı ile müşterilerinin taktirini kazanmıştır.

Cihazınızın sorunları ile alakalı her türlü desteği 444 81 87 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.